Sprawdź czy osoba o której myślisz chce dać przyjaźń, miłość czy tylko seks.

0%

Czy zauważyłeś, że osoba o której myśli czasami spogląda na ciebie ukradkiem?

Czy osoba o której myślisz zwierza ci się?

Jeśli ubrudzisz twarz np. jedzeniem, długopisem itp., ale nie wiesz o tym, to osoba o której myślisz...

Czy osoba o której myślisz w twojej obecności zachowuje się trochę nieracjonalnie?

Osoba o której myślisz chce w twoich oczach wyglądać na...

Czy odczuwasz, że osoba o której myślisz stara się osiągnąć nad tobą przewagę?

Jeśli wyrządzisz przykrość osobie o której myślisz, to...

Czy osoba o której myślisz zrobiła ci kiedyś jakąś niespodziankę?

Jeśli masz kłopoty, to osoba o której myślisz jest...

Sprawdź czy osoba o której myślisz chce dać przyjaźń, miłość czy tylko seks.
Osoba, o której myślisz nie oczekuje od Ciebie seksu.
Osoba ta widzi w tobie przede wszystkim przyjaciela. Pragnie ci pomagać i chce abyś i ty w miarę potrzeby mógł jej pomóc. Jednocześnie nie wymaga od ciebie jakiś wielkich poświęceń, choć sama jest gotowa te poświęcenia ponieść. Osoba ta, po prostu lubi cię i dlatego tak często widzisz ją w swoim towarzystwie. Oczywiście nie jest wykluczone, że za twoim przyzwoleniem przyjaźń ta zamieni się w miłość. Jednak tak zwany seks bez zobowiązań w waszym przypadku nie wchodzi w rachubę. Jeżeli nie chcesz, aby przyjaźń przeszła w miłość, to mimo wszystko dbaj o zaoferowaną ci sympatię. Psychotest podpowiada, że o seksie na razie nie macie co myśleć.
Jesteś obiektem seksualnego pożądania.
. Osoba o której myślisz patrzy na ciebie jak na kawałek tortu, który chętnie by schrupała. W zasadzie myśląc o tobie, myśli o seksie z tobą. W zależności od wielu innych aspektów waszych wzajemnych relacji pożądanie to może być chęcią „zaliczenia” kolejnego partnera lub erotycznym zauroczeniem, które może być przyczynkiem do rozpalenia wielkiej miłości. W tej chwili to ty masz przewagę i możesz ją dowolnie wykorzystać. Możesz rozkochać tę osobę, odpowiednio podgrzewając jej pożądanie lub (jeśli masz na to ochotę) „zaliczyć” kolejny niezobowiązujący romans. Nie ma jednak najmniejszej wątpliwości. Ten seks test stwierdza, że osoba ta chce uprawiać z tobą seks. Z przyjemnością zaoferuje ci swoje łóżko lub wejdzie do twojego bez najmniejszych oporów. Niezobowiązujący seks to jest to co na dziś jest dla wasz najlepsze.
Osoba o której myślisz wzdycha do ciebie ogniem miłości.
Krąży wokół ciebie jak ćma wokół świecy, ale jednocześnie boi się wyznać swoje uczucia. Jeśli jesteś zainteresowany tym afektem musisz ośmielić adorującą cię osobę. Nie musisz się obawiać odrzucenia, bo osoba ta przyszłaby do ciebie na kolanach, gdybyś tylko kiwnął palcem. Jeżeli jednak nie podzielasz uczuć osoby o której myślisz, to powiedz jej to otwarcie. Niech ta osoba nie ma złudzeń, a i ciebie niechciane adorowanie nie będzie denerwować. Jeśli załatwisz to w stanowczy acz dyplomatyczny sposób, to ta miłość do ciebie może zamienić się w żarliwą przyjaźń. Jednak na dziś ten seks test mówi, że osoba o której myśli pójdzie z tobą do łóżka bez żadnych warunków wstępnych. Musisz się jednak zastanowić czy na pewno chcesz uprawiać z tą osobą seks. Zastanowienie wymagane jest dlatego, gdyż po jednym erotycznym spotkaniu będziesz musiał / musiała oddać swoje łóżko na dłużej, bo inaczej mogą być kłopoty.

Share your Results:Przyjaźń, seks czy miłość? Chociaż żadne z tych słów nie wyklucza się wzajemnie i mogą koegzystować wspólnie, to jednak większość z nas ma konkretne preferencje w kontaktach międzyludzkich. W jednych widzimy przyjaciela, w innych przedmiot pożądania i seksualnych uciech, a do innych możemy zapałać miłością. Pomyśl o osobie, która zwróciła na ciebie uwagę, odpowiedz na poniższe pytania, a dowiesz się czego ta osoba od ciebie oczekuje. Czy chce od ciebie seksu czy tylko przyjaźni. Czy chce iść z tobą prosto do łóżka czy może pragnie przede wszystkim twojej miłości. Ten seks test odpowie ci na te pytania.