Czy czeka cię wakacyjna przygoda?

0%

Na urlop wyjeżdżasz z...

Wakacje wolisz spędzać...

Przez dwa tygodnie wczasów padał deszcz. Co robiłeś w tym czasie?

Jakie jest twoje zdanie na temat wakacyjnej miłości?

Będąc na wczasach opalasz się...

Który z niżej wymienionych krajów jest najlepszy do tego, aby przeżyć tam wspaniałą wakacyjną przygodę?

Ile czasu wcześniej planujesz wakacyjny wypoczynek?

Czy wracając z urlopu czujesz się wypoczęty?

Czy lubisz spędzać urlop co roku w tym samym miejscu?

Czy utrzymujesz kontakty z ludźmi poznanymi podczas minionych urlopów?

Czy czeka cię wakacyjna przygoda?
Z całą pewnością czeka cię wakacyjna przygoda.
Gdy zbliża się czas wakacji wszyscy zauważają, że dzieje się z tobą coś dziwnego. Popadasz w swego rodzaju wakacyjny amok i myślami jesteś na wakacyjnej eskapadzie. Można powiedzieć, że masz talent do przeżywania wakacyjnych przygód. Wszystko dlatego, że nie potrafisz usiedzieć na jednym miejscu, szukasz nowych wrażeń, a twoja bezpośredniość pozwala ci nawiązywać coraz to nowe znajomości. Do tego wszystkiego posiadasz niekonwencjonalny sposób myślenia, masz pełną głowę pomysłów, a przede wszystkim potrafisz zatracić się w odpoczynku. Wygląda to tak, jakbyś zmieniał planetę i zapominał o tym wszystkim co zostawiłeś gdzieś w kosmosie. Nie myślisz ani o pracy, ani o nauce, ani o kłopotach, ani nawet o rodzinie. Podczas wakacji najważniejszy jest dla ciebie dzień, który właśnie jest, dni następne się wcale nie liczą... No, chyba żeby był to dzień powrotu do domu.
Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to czy pisana jest ci wakacyjna przygoda.
Masz wszelkie predyspozycje do tego, aby podczas wszystkich wakacyjnych eskapad przeżywać prawdziwe przygody. Niestety, coś jest w tobie i poza tobą co nie pozwala ci w pełni się wyluzować, zapomnieć o codziennych kłopotach i całkowicie zatracić się w odpoczynku i letnich szaleństwach. Masz w sobie jednak wielkie pragnienie przeżycia wakacyjnej przygody i czasami, (najwyżej raz na kilka lat) przeżywasz taką przygodę. Potem wspominasz ją przez kolejne lata, zupełnie zapominając o wojażach odbytych np. w ubiegłym roku podczas których było nudno, nieciekawie i w ogóle nie ma o czym mówić. Jeśli każdego roku chcesz przeżywać wakacyjne przygody musisz się zastanowić dlaczego tak rzadko ci się to udaje. Może nie odpoczywasz tak jak marzysz, a dostosowujesz się do innych? Może brakuje ci własnej inwencji w organizowaniu wypoczynku? A może po prostu zapomniałeś, że najlepiej wypoczywa się wtedy, gdy umysł i ciało są zajęte takimi działaniami, które podczas całego roku są dla ciebie niedostępne lub niedozwolone?
Z całą pewnością nie czeka cię żadna wakacyjna przygoda.
Zupełnie nie potrafisz odpoczywać. Trudno ci zrozumieć, jak inni ludzie mogą tak się wyluzować, aby zapomnieć o troskach i kłopotach dnia codziennego. Chyba nigdy w życiu nie przeżyjesz wakacyjnej przygody, ponieważ jesteś zbyt pryncypialny. Boisz się niekonwencjonalnych rozwiązań, gdyż nie chcesz wpaść w jakieś tarapaty. Nawet na wczasach wolisz stać z boku i nie rzucać się w oczy. W ten sposób unikasz przygód i przeżyć, które później długo byś wspominał. Nie wiedzieć, czemu wydaje ci się, że letni wypoczynek służy do tego, aby się porządnie wyspać, wynudzić, aby nie zajmować się domem, aby jedzenie ci podano itd. itp. Zapominasz jednak o tym, że jeśli człowiek się nudzi, po głowie kotłują mu się różne myśli. Najczęściej przychodzą do głowy problemy jakie zostawiłeś w domu, zadania, które będziesz musiał nadrobić w pracy, a może myśli o tym co dzieje się w mieszkaniu zostawionym bez opieki, czy nikt cię nie okradł... Czy w takich warunkach można prawdziwie odpocząć? Czy z głową zaprzątniętą kłopotami można przeżyć wakacyjną przygodę? Wyluzuj się! Daj się ponieść letniemu szaleństwu! Przecież będąc na wakacjach i tak nic nie zmienisz tam, gdzie cię nie ma.

Share your Results:Dla wielu z nas wakacje to bardzo oczekiwany czas. Okres urlopu podczas którego nabieramy sił na cały następny rok pracy nie jest jednak wykorzystywany przez wszystkich jednakowo. W zależności od charakteru człowieka jedni z nas przeżywają prawdziwe wakacyjne przygody, a dla innych okres ten nie różni się niczym od zwykłego codziennego dnia. Czy tobie jest pisana wakacyjna przygoda? Odpowiedz na niżej zadane pytania, a dowiesz się w jaki sposób traktujesz czas wypoczynku. Jaki jesteś, jaka jestem, jaki jest? To jest Twoja psychozabawa. Dowiedz się jak poznać siebie!