Czy jesteś chimerykiem?

0%

Czy oglądając telewizję wielokrotnie przełączasz kanały w trakcie trwania programu?

Jeśli jakieś zadanie sprawia ci wiele trudności czy zostawiasz je, zniechęcasz się?

Jeśli osiągasz sukces, dochodzisz do jakiegoś celu, czy cieszy cię to?

Czy umiesz się śmiać z samego siebie?

Czy bywają takie dni, że swoim zachowaniem mocno dajesz się we znaki swoim najbliższym, dąsasz się, masz o wszystko pretensje?

Czujesz w sobie ogromny zapał do pracy. Zabierasz się do tej pracy i wtedy...

Czy masz tendencję do szybkiego zakochiwania się i równie szybkiego odkochiwania?

Czy masz głowę pełną pomysłów, których nigdy nie zrealizowałeś?

Czy w twoim życiu bywają dni podczas których popadasz w czar ną rozpacz, by za jakiś czas popaść w euforię lub na odwrót?

Czy masz wrażenie, że ludzie cię nie rozumieją chociaż ty masz im bardzo wiele do zaoferowania?

Czy jesteś chimerykiem?
Jesteś tak chimeryczny, że twoi bliscy i nie tylko bliscy, mają problemy by z tobą wytrzymać.
Chwalisz coś, zachwycasz się czymś, a po jakimś czasie zmieniasz swoje zdanie i ganisz daną rzecz lub postępowanie. Co gorsza nawet nie przyznajesz się do tego, że kiedyś byłeś tym czymś zachwycony. Twoje nastroje zmieniają się jak w kalejdoskopie i dlatego nie sposób ci dogodzić. Takim zachowaniem stwarzasz wiele problemów sobie i innym. Twoja kapryśna natura powoduje, że niezbyt wiele osób traktuje cię poważnie. Dlatego też musisz zmienić swoje podejście do życia. Postaraj się zrealizować choćby jeden cel, nie zniechęcaj się, a przede wszystkim nie łap kilku srok za ogon. Jeśli zmieniasz swoje zdanie nie rób tego w sposób nagły. Postaraj się robić to powoli, bez niepotrzebnych spięć i zwrotów. W przeciwnym razie ludzie będą myśleć, że nie masz wyrobionego poglądu na dana sprawę.
Masz lepsze i gorsze dni, ale nie odbiegasz od przeciętności. Nie można powiedzieć, że masz naturę chimeryka.
Ale jak coś cię nadejdzie, jak uzbiera się w tobie spora dawka niezadowolenia z siebie i z twoich bliskich wówczas wylewa się z ciebie gorycz. Stajesz się wtedy kapryśny, często zmieniasz zdanie, a wszystko to nie dlatego, że tak ci każe twoje wewnętrzne ja, ale dlatego, że masz chęć komuś dokuczyć, spawić mu przykrość. Na szczęście takie sytuacje w twoim przypadku są na tyle rzadkie, że nikt nie może ci przypiąć łatki chimeryka. Po takim złym okresie szybko wracasz do swej normy. Można powiedzieć, że w czasie twojego nieznośnego dla innych nastroju, ładujesz swoje akumulatory do dalszego działania. Najważniejsze jednak, że później rozumiesz, iż twoje zachowanie było naganne i starasz się naprawić wszelkie psychiczne krzywdy jakie wyrządziłeś. Krótko mówiąc: w twoim przypadku wszystko jest w jak najlepszym porządku.
Jesteś zdecydowany w działaniu, tak pewny tego czego chcesz, że wszelkie chimery są bardzo od ciebie oddalone.
Zanim podejmiesz jakąś decyzję, przyjmiesz jakiś pogląd bardzo długo rozmyślasz, zastanawiasz się, przedstawiasz sobie wszelkie za i przeciw. Dzięki temu wszystko, co powiesz jest w tobie silnie ugruntowane i dlatego też bardzo rzadko zmieniasz zdanie. Podobnie ma się rzecz z wykonywaniem różnych zadań. Masz w sobie taka determinację, że choćbyś padał ze zmęczenia musisz ukończyć to co zacząłeś. Najważniejsze jednak jest to, że nie potrzebujesz zbyt wielu wygód. Dzięki takiej postawie nie jesteś kapryśny, a życie przyjmujesz takim jakie jest. Niestety są też złe strony twojego charakteru. Jeśli nadejdzie cię zły humor, masz niekorzystny nastrój, wówczas bardzo trud- no ci się tego wyzwolić. Trwasz w tym niedobrym stanie bardzo długo, a na korzystny zmienia się bardzo powoli. Do poprawy nastroju potrzebujesz bardzo wielu pozytywnych sygnałów.

Share your Results:Człowiek chimeryczny to taki, który bardzo często zmienia swoje zamysły, i ma 10 pomysłów w ciągu jednego dnia zmieniając je pod wpływem chwili. Chimeryk jest kapryśny i bardzo często ma pretensje do całego świata, że nie jest rozumiany. Krótko mówiąc jest to człowiek, który sam nie wie czego oczekuje od innych i samego siebie, wciąż błąkający się w gąszczu zdarzeń i podejmujący wiele decyzji z których zazwyczaj nic nie wynika. Czy ty jesteś chimerykiem? Szczerze odpowiedz na poniższe pytania, a uzyskasz diagnozę swojego postępowania. Sprawdź jaka jestem, jaki jestem. To jest Twoja psychozabawa.