Czy jesteś urodzony pod szczęśliwą gwiazdą?

0%

Czy patrząc z perspektywy czasu twoje marzenia spełniają się choćby w niewielkim stopniu?

Czy zdarza się, że los niespodziewanie spełnia twoje marzenia, choć doszedłeś do wniosku, że to marzenie nigdy się nie spełni?

Czy masz wrażenie, że ktoś lub coś nad tobą czuwa?

Czy masz szczęście w różnego rodzaju grach losowych?

Jeśli zaryzykujesz, to częściej konsekwencje są pozytywne czy negatywne?

Gdy wydawało ci się, że znalazłeś się w sytuacji bez wyjścia, nagle los podsuwał ci rozwiązanie, dzięki któremu wszystko wracało do normy?

Czy masz szczęście do partnerów?

Czy jesteś optymistą?

Czy masz wielu najprawdziwszych przyjaciół?

Czy jesteś człowiekiem szczęśliwym?

Czy jesteś urodzony pod szczęśliwą gwiazdą?
Fart omija cię szerokim łukiem.
Jak sam zapewne wiesz nie urodziłeś się pod szczęśliwą gwiazdą lub w czepku. Wszystko wskazuje na to, że wokół ciebie skumulowały się same nieszczęścia i nawiedzają cię one bardzo często. Coraz to nowy problem spędza ci sen z powiek, a ty nie umiesz sobie z tym poradzić. Do tego wszystkiego brakuje ci szczęścia w sytuacjach, które tego czasami wymagają. Wydaje się, że w chwili twojego urodzenia wszystkie szczęśliwe gwiazdy gdzieś się pochowały. Czy jednak jest to wina gwiazd czy też sam doprowadziłeś do takiej sytuacji? Jeśli prześledzisz swoje życie z pewnością okaże się, że fart często pchał się w twoje ręce, marzenia chciały się spełnić, ale wszystko to przechodziło tuż obok ciebie. Nie możesz więc obarczać złego losu za brak fartu lecz siebie, że nie potrafisz chwytać w lot to, co może dać ci los. Owszem, masz utrudnione zadanie od innych ludzi, bo życie obchodzi się z tobą szczególnie nieelegancko, ale jeśli się otrząśniesz z tej niemocy wówczas nawet bez szczęśliwej gwiazdy i urodzenia w czepku twój los może nabrać innych barw.
Nie urodziłeś się pod szczęśliwą gwiazdą, ani w czepku.
Nie oznacza to jednak, że jesteś pozbawiony możliwości fartownego życia. Co prawda nic nie przychodzi ci łatwo, ale można o tobie powiedzieć, że należysz do ludzi, których marzenia spełniają się, ale muszą na to sporo zapracować. Z podziwem i zazdrością patrzysz na ludzi, którym wszystko przychodzi o wiele łatwiej niż tobie, ale jednocześnie zdajesz sobie sprawę, że takie jest życie, ty tego nie zmienisz i nie popadasz z tego powodu w rozpacz. Masz wiele farta i potrafisz to docenić, jednak nie zawsze potrafisz pójść właściwą drogą. Starasz się chwycić swój fart, który jest jeszcze daleko, gdy inny fart jest tuż przy tobie. Oczywiście jest też odwrotnie. Tak czy inaczej idziesz przez życie po omacku, bez bardzo ci potrzebnych przemyśleń i niestety bez życiowej intuicji. Czasami ze zdziwieniem stwierdzasz, że los daje ci coś o czym marzyłeś bardzo dawno. Daje ci to nie żądając nic w zamian. Są jednak i chwile, że marzenia prawie spełnione w końcu gdzieś ulatują i wszystko co wcześniej osiągnąłeś przepada. Taki już twój los: na dwoje babka wróżyła. Jednak mimo to, że nie urodziłeś się w czepku, ani przy narodzinach szczęśliwa gwiazda nie górowała nad tobą, to nie jest jednak źle. Tak więc mimo wszystko fart nie opuszcza cię.
Można powiedzieć o tobie, że jesteś dzieckiem szczęścia i z całą pewnością urodziłeś się pod szczęśliwa gwiazda ewentualnie jesteś urodzony w czepku.
Wszystko czego się dotkniesz przynosi ci sukces i powodzenie. Gdzie nie staniesz, tam los podaje ci swoją dłoń. Poza tym, że masz tak wiele farta, a twoje marzenia spełniają się niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, to jeszcze masz wrodzony talent do łapania wszystkiego co dobre. Jednocześnie intuicyjnie omijasz wszystkie te sytuacje, które przynoszą nieszczęście. Wiąże się to z twoją inteligencją pozwalającą w lot ocenić siły na zamiary. Masz w sobie jeszcze jedną bardzo pozytywną cechę. Roztaczasz wokół siebie nimb farciarza, który ogarnia także twoich najbliższych. Jak wiadomo ludzie sukcesu ciągną do siebie i masz obok wielu ludzi podobnych do ciebie. Dzięki temu możesz liczyć na ich pomoc nawet w chwilach gdy twoja szczęśliwa gwiazda nieco blednie. Natomiast nie działają na ciebie ludzie roztaczający wokół siebie pecha. Twoja szczęśliwa gwiazda nie pozwala, aby ten pech miał do ciebie dostęp, a jako urodzony w czepku fart jest z tobą!

Share your Results:Niektórzy ludzie mają ten życiowy fart, bo urodzili się pod szczęśliwą gwiazdą. Inni mając podobnego farta urodzili się w czepku. Jedni i drudzy co by nie robili, do czego by się nie zabrali, to zawsze im wychodzi. Nieszczęścia ich omijają, a szczęście pcha się drzwiami i oknami. Oczywiście są i tacy, którzy choć urodzeni pod szczęśliwą gwiazdą lub w czepku nie potrafią tego wykorzystać, a nawet robią wszystko, aby zdewaluować swój fart. Jest jeszcze trzecia grupa ludzi. Są to pechowcy, na których szczęśliwa gwiazda w ogóle nie oddziałuje. Ci choćby na głowie stawali, to i tak nic do końca się im nie uda. A czy ty urodziłeś / urodziłaś się pod szczęśliwą gwiazdą, w czepku czyli mówiąc krótko czy mam farta?