Czy jesteście sobie przeznaczeni?

0%

Czy jesteście marzycielami?

Czy pochodzicie z podobnych środowisk pod względem statusu materialnego?

Które postacie z bajek są najbardziej podobne do Was? (Wilkiem może być kobieta, a Kopciuszkiem mężczyzna).

Jakie są wasze temperamenty seksualne?

Czy jedno z was (lub oboje) staracie się nieraz wmówić partnerowi, że czarne jest białym?

Czy wykształcenie każdego z was jest porównywalne?

Czy jesteście oszczędni?

Czy pracujecie lub uczycie się?

Jak często się wspólnie śmiejecie?

Jeśli ten test rozwiązywaliście wspólnie, jak długo poświęciliście na to czasu?

Czy jesteście sobie przeznaczeni?
To tylko test, ale odpowiedź jest negatywna: nie jesteśmy dla siebie przeznaczeni.
Niestety, nie jesteście dla siebie stworzeni. Wasz związek jest niespójny, pełen napięć i nerwowych posunięć. Brakuje wam obopólnego zaufania i wyrozumiałości. Coś was jednak do siebie przyciąga. Być może to tylko jedno z was lgnie do drugiego i nie potrafi się wyzwolić z tego stanu. W pierwszym i drugim przypadku stracicie wiele nerwów, ale możecie winić za to tylko siebie. Musicie poważnie pomyśleć o waszych wspólnych relacjach. Odrzucić zaszłe urazy, krzywdy te prawdziwe i wyimaginowane, a potem siąść do "okrągłego stołu". Możliwe jest bowiem, że to tylko chwilowy kryzys w waszym związku spowodował, że tak się od siebie odsunęliście. Może tak naprawdę przeznaczeni sobie jesteście, ale ta chwila była nieodpowiednia do rozwiązywania psychotestu. Jeśli podczas spokojnej rozmowy dojdziecie do porozumienia, dacie sobie więcej swobody i obdarzycie większym zaufaniem wówczas niebawem wasz związek przesunie się do grupy środkowej. Jeśli jednak przy "okrągłym stole" zaczniecie rozmawiać spokojnie, a w miarę upływu czasu zaczną powracać stare urazy, zaczniecie sobie je wypominać, wówczas najprawdopodobniej wasz związek nie będzie miał szans na dłuższe przetrwanie. Mimo wszystko walczcie o siebie, ale nie za wszelka cenę. Może się niespodziewanie okazać, że ta dziewczyna jest stworzona i przeznaczona dla ciebie. Być może ten chłopak będzie przeznaczony właśnie dla ciebie.
Na dwoje babka wróżyła czy możecie powiedzieć, że: jesteśmy dla siebie przeznaczeni.
Macie bardzo dużą wolę bycia razem, ale przeznaczeni sobie to nie jest takie pewne. Jesteście dwojgiem ludzi, którzy często podziwiają się nawzajem, kochają, pragną i równie często nienawidzą, gardzą sobą i odpychają siebie. Wasze życie teraz i w przyszłości, to huśtawka. Po jednej stronie tej huśtawki siedzi namiętność, po drugiej obojętność. Raz jedno, a raz drugie jest na górze. Mimo wszystko, że jesteście tak różnymi ludźmi, o różnych potrzebach, różnych temperamentach, różnych marzeniach, często starającymi się zdominować partnera, to i tak możecie przeżyć wiele wspólnych lat. Czas działa na waszą korzyść. Im dłużej jesteście ze sobą coraz bardziej się zaczynacie rozumieć, stajecie się bardziej tolerancyjni dla partnera, a zarazem zaczynacie się uzupełniać, a tym samy coraz bardziej stajecie się sobie przeznaczeni. Przez to uzupełnianie, niebawem zauważacie, że bez tej drugiej osoby byłoby wam bardzo ciężko żyć. Czujecie potrzebę obecności partnera, choć czasami was denerwuje. Jeśli jesteście młodą parą musicie uzmysłowić sobie, że przyszłość przed wami. Gdy jesteście parą ze stażem, spójrzcie wstecz i zauważcie, że to co was denerwowało dawniej teraz nie ma znaczenia. Takie życie... Okazuje się więc, że czas może spowodować, że pewnego dnia powiesz sobie - ona jest mnie przeznaczona; on jest mi przeznaczony.
Znaleźliście się jak w korcu maku! Jesteście dla siebie stworzeni, przeznaczeni i skazani na siebie do końca waszych dni.
Jedno dla drugiego jest uzupełnieniem, miłością, szczęściem i wszystkim tym, co najpiękniejsze. Tworzycie parę idealną, czego zazdroszczą wam inni. Okazujecie swoje uczucia, mówicie o nich głośno i czujecie, że nic wam do szczęścia nie jest potrzebne. Pamiętajcie jednak, że nawet ci ludzie, którzy są dla siebie przeznaczeni i stworzeni mogą się rozstać. Powodów może być wiele, ale radzimy uważać na trzy najważniejsze. Po pierwsze: nie zwracajcie uwagi na osoby wam zazdroszczące, gdyż mogą robić wszystko, aby rozbić wasz związek. Po drugie: jesteście w stanie takiego amoku, że w marzeniach odlatujecie w świat nierzeczywisty. Gdy okaże się, że wasze marzenia są nie do zrealizowania, możecie zacząć obwiniać za to partnera. Po trzecie: oprócz was i waszej miłości istnieje świat realny, którego wy jakbyście przestali zauważać. Tymczasem pułapki życia czyhają na każdym kroku. To prawda, że wam łatwiej pokonywać niepowodzenia, ponieważ jesteście we dwoje, ale gdy niepowodzenie przerasta waszą wspólną siłę, możecie obrócić się przeciw sobie. Uważajcie na to niebezpieczeństwo. W tej chwili możecie sobie powiedzieć ten chłopak jest mnie przeznaczony, ta dziewczyna jest mi przeznaczona. A czy będziecie to potrafili przekuć w szczęście, zależy wyłącznie od was.

Share your Results:Gdy dwoje ludzi spotyka się, pożąda, pragnie ze sobą przebywać, wówczas wydaje im się, że są dla siebie stworzeni i przeznaczeni. Sądzą, że nikt inni nie potrafi dać im szczęścia. Niestety, często bywa, że niebawem ich drogi się rozchodzą, a zamiast miłości pozostaje nienawiść. Czy jesteś przeznaczony / przeznaczona dla niego / dla niej? Czy jesteście połówkami jednej całości? Odpowiedzcie na niżej zadane pytania, a uzyskacie wynik, który być może was zaskoczy. Test ten powinny rozwiązywać dwie osoby, ale jeśli akurat nie ma przy tobie dziewczyny / chłopaka wówczas postaraj się odpowiedzieć za niego (nią) i dowiedz czy on / ona jest tobie przeznaczony / przeznaczona.