Czy spełnią się Twoje marzenia?

0%

Twoim zdaniem marzenia to...

Wygrałaś/eś w lotto 10.000 zł. Na co przeznaczysz te pieniądze?

Czy gubisz drobne rzeczy (klucze, rękawiczki itp)?

Czy należysz do osób upartych?

Czy twoje marzenia są tak silne, że czasami ci przeszkadzają w normalnym funkcjonowaniu wśród ludzi?

Czym są dla ciebie twoje urodziny?

Jeśli ktoś zaproponowałby ci pieniądze i jeden z trzech sposobów ich zdobycia, to który byś wybrał/a?

Czy jesteś osobą systematyczną?

Czy lubisz zadziwiać innych?

Czy marzenia z ubiegłorocznych Andrzejek spełniły się?

Czy spełnią się Twoje marzenia?
Jest mało prawdopodobne, aby twoje marzenia przybrały realny kształt.
Tak to już w życiu jest, że aby marzenia się spełniały, to trzeba im pomagać. Tymczasem ty należysz do tej grupy osób, która modli się o wygrany milion w lotto, ale jednocześnie nie wypełnia kuponu. Jest w tym oczywiście pewne uogólnienie, bo twoje marzenia mogą być o wielkiej miłości, ale nie dajesz jej szans, aby cię spotkała. Możesz mieć marzenie o czymkolwiek lecz sam stajesz na drodze realizacji własnych marzeń. Wszystko przez to, że brak ci silnej woli oraz dlatego, że jesteś podatna na wszelkiego rodzaju pokusy. Cena marzeń jakie są w tobie może być bardzo wysoka i dlatego musisz bardzo ostrożnie realizować marzenia.
Twoje marzenia są o wielu sprawach, które dotąd nie były twoim udziałem.
Twoja wola polepszenia własnego życia i życia twoich bliskich jest na tyle silna, że istnieje duża szansa, że przynajmniej część twoich marzeń przybierze realny kształt. Nie narzucaj jednak swoich marzeń bliskim ci osobom, bo może się okazać, że one ich nie podzielają i w efekcie będą ci tylko przeszkadzać (choć nieświadomie) w osiągnięciu celu. Aby zwielokrotnić szanse na spełnienie marzenia musisz nieco nad sobą popracować. Najważniejsze jest to, aby nieco ustabilizować twój chwiejny charakter. I nie załamuj się przy niewielkich niepowodzeniach. Miniesz je, a marzenia się spełnią, a cena twych marzeń nie będzie bardzo duża
Twoje marzenie spełni się i to nie tylko dlatego, że tak chce przeznaczenie, ale przede wszystkim dlatego, że ty tak chcesz.
Spowodowane jest to tym, że jesteś osobą o tak wybujałej ambicji, że nic nie może ci przeszkodzić w osiągnięciu zamierzonych celów. Twoja konsekwencja w działaniu i dążenie do finału marzeń choćby po trupach jest ogólnie znana. Dlatego też nie będziesz miała wielu przeciwników, którzy chcieliby ci wejść w drogę. Ty jednak nie zapominaj, że obok ciebie są inni ludzie, często bardzo ci bliscy. Jeśli o tym zapomnisz, a realizacja marzenia zbytnio cię pochłonie, może się okazać, że zwycięstwo jest pyrrusowe, bo cena marzeń jest bardzo wysoka. Możesz marzyć dalej, bo wszystkie marzenia powinny się jak najbardziej spełnić.

Share your Results:Moje marzenia! Czy się spełnią? Wszystko jest możliwe, a możesz się tego dowiedzieć rozwiązując ten test. Jest jednak jeden warunek. Trzeba być uczciwym wobec siebie, jak i wobec samej wróżby. Jeżeli uczciwie odpowiesz na poniższe pytania uzyskasz odpowiedź na nurtujące cię pytanie o twoje marzenia i jaka jest cena marzeń.. Czy spełni się twoje marzenie? Nie bądź zdziwiony, bo marzenia się spełniają!