Czy Twój sposób bycia podoba się płci przeciwnej?

0%

Największą wadą osoby płci przeciwnej jest...

Co najbardziej przydałoby ci się na bezludnej wyspie?

Jaką masz figurę?

Która z cech jest według ciebie najważniejsza u osoby płci przeciwnej?

Co uważasz za wystarczający dowód miłości?

W jakim stroju czujesz się najlepiej?

Czy uważasz się za osobę atrakcyjną dla płci przeciwnej?

Czy zdarzyło ci się zdradzać?

Czy twoim zdaniem potrafisz kłamać?

Czy potrafisz być przyjacielem atrakcyjnej osoby płci przeciwnej bez erotycznych ciągot i podtekstów?

Czy Twój sposób bycia podoba się płci przeciwnej?
Ogólnie mówiąc raczej nie podobasz się osobom płci przeciwnej.
Przykro powiedzieć, ale na takich jak ty mówią "ciepłe kluchy". Brakuje ci energii i życiowej werwy. Wszystko musi być przemyślane, obejrzane i rozważone. Nie ma miejsca na odrobinę szaleństwa i dlatego nie jesteś zauważany przez przeciwną płeć. Jeśli znajduje się osoba, która chciałaby się z tobą związać jest to zazwyczaj całkowite twoje przeciwieństwo, osoba zwariowana do ostatnich granic, która szuka przeciwwagi dla własnych szaleństw. Właśnie takie osoby płci przeciwnej lgną do ciebie, ponieważ jesteś dla nich jak azyl. Być może wydawać się to nierealne, ale związki dwóch odległych od siebie biegunów są zazwyczaj udane, więc nie broń się tak bardzo przed tym co wydaje ci się nie do pogodzenia z twoimi zasadami. Po pierwsze osoba ta wniesie do twoje życia trochę "życia", a po drugie nie będziesz już tak samotny. Tak więc na pytanie czy się podobam możesz sobie odpowiedzieć: tak, podobam się, ale tylko wybranej grupie.
Zazwyczaj podobasz się osobom płci przeciwnej.
W zasadzie to każda osoba płci przeciwnej może być twoim partnerem. Pociągasz wiele osób, ale twoje wymagania są bardzo wysokie. Nie wynika to bynajmniej z bardzo wysokiej samooceny, ale wręcz przeciwnie. Bardzo boisz się odrzucenia i wyszykujesz w płci przeciwnej wady, aby tylko sobie udowodnić, że akurat ta osoba nie nadaje się na twojego życiowego partnera. Być może czynisz to podświadomie, ale nie zmienia to faktu, iż z jednej strony przyciągasz, a z drugiej odpychasz potencjalnych kochanków i kochanki. Przez takie podejście zyskujesz u płci przeciwnej wielu nieprzyjaciół. Choć na to nie zasłużyłeś masz nienajlepszą opinię. Mówi się o tobie, że skaczesz z kwiatka na kwiatek, a przecież nie jest to prawdą. Jeśli znajdzie się osoba, którą chciałbyś zdobyć, bardzo dużo czasu zajmuje ci udowadnianie, że wcale nie jesteś taki zły. Zazwyczaj ci się to udaje, ponieważ jako się rzekło masz w sobie pewien fluid przyciągający ludzi odmiennej płci. Tak więc na pytanie czy się podobam możesz sobie odpowiedzieć: tak, podobam się chłopakowi czy dziewczynie lub facetowi czy kobiecie, ale także jest wiele osób które nie zwrócą na mnie
Możesz z dumą powiedzieć, że podobasz się większości osób płci przeciwnej!
I to bez znaczenia jakiej jesteś płci. Jednak wszystko co dobre ma drugą stronę medalu. Mimo, że wokół ciebie wciąż jest wianuszek osób płci przeciwnej, bardzo trudno znaleźć dla ciebie partnera na stałe. Działasz jak magnes i z wielką siłą pociągasz większość osób odmiennej płci, ale traktowany jesteś jak zabawka. Jak osoba, którą warto mieć, zabawić się z nią, ale związać się z nią na stałe? O co to, to już nie! Imponujesz wyglądem i zachowaniem, śmieją się z twoich dowcipów i podziwiają inteligencję. Uważają cię za osobę nie stroniącą od seksualnych przygód, która nie podaruje nikomu, jeśli mu się tylko podoba. Czasami traktują cię wręcz jak pogotowie seksualne. Oczywiście w opiniach tych jest wiele przesady, ale ty nic nie robisz, aby opinie te nieco stonować. Grzeszków na swoim koncie masz co prawda sporo, ale to wcale nie znaczy, że nie powinieneś być bardziej wstrzemięźliwy w słowach i zachowaniu. Twoja siła przyciągania jest tak duża, że bardzo możliwe, iż twój wybranek okaże się niebawem największym łotrem. Dzieje się tak dlatego, że jesteś pewien, że to ty wybierałeś, a było zupełnie odwrotnie. Dlatego też, ze szczególną ostrożnością musisz dobierać partnerów na dłuższą życiową drogę. Podobasz się, ale nie popadaj w samouwielbienie.

Share your Results:Tak to bywa, że jedni (czy to kobiety czy mężczyźni) mają powodzenie u płci przeciwnej, a inni choćby wyglądający jak z żurnala, muszą się sporo namęczyć by zdobyć partnera, takiego o jakim marzą. Na to czy podobasz się czy nie podobasz ma wpływ nie tylko wygląd, ale przede wszystkim sposób bycia. Ten test odpowie na dręczące cię pytanie: „Czy się podobam?” Pamiętaj jednak aby twoje odpowiedzi były uczciwe i zgodne z prawdą, bo tylko wtedy dowiesz czy płeć odmienna uważa cię za niezłe ciacho.