Czy umówi się z Tobą na randkę?

0%

Jak oceniasz siebie?

Jak oceniasz osobę z którą się chcesz umówić?

Czy jesteście związani z innymi partnerami?

Jak długo się znacie?

Co ci przychodzi na myśl, gdy zobaczysz obiekt swoich marzeń?

Czy masz wrażenie, że osoba ta chciałaby się z tobą umówić?

Osobę która ci się podoba, prosisz o pomoc w wykonaniu jakiejś czynności. Jak osoba ta zachowuje się?

Jeśli powiesz komplement interesującej cię osobie jej reakcja jest następująca:

Przypadkowo spotykacie się w autobusie. Jak reaguje na takie spotkanie interesująca cię osoba?

Czy macie wspólne zainteresowania?

Czy umówi się z Tobą na randkę?
Szkoda twojej fatygi i zapału. Randka z osobą o której myślisz raczej nie ma szans powodzenia.
Nie masz najmniejszych szans, aby pójść na randkę z osobą, o której myślisz. Dlaczego? Przede wszystkim nie starasz się zwrócić na siebie uwagi w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Jednak jeśli chcesz spróbować swoich sił musisz trochę nad sobą popracować. Codziennie musisz wyglądać jakby była niedziela. Musisz sprawiać wrażenie osoby szczęśliwej i wypoczętej. Elegancki ubiór, uśmiech na twarzy powinny być twoim atrybutem. Oczywiście jeśli nie uwierzysz, że stać cię na to, by umówić się z obiektem twoich marzeń, jeśli nie uwierzysz w siebie i nabierzesz pewności, nigdy to się nie stanie. Poszukaj pretekstu, abyście mogli porozmawiać. Nie ważne o czym, ważne żeby być blisko i przyzwyczajać tą osobę do twojej obecności. Krótko mówiąc - postaraj się być zauważonym, a wtedy być może coś z tego wyjdzie, ale nadzieja jest niewielka. Choć z drugiej strony trzeba próbować, bo dziś jest jak jest a jutro...? Jutro może okazać się, że to ta dziewczyna lub ten chłopak chce umówić się z tobą na randkę.
Trudna sprawa. W twoim przypadku czy umówi się z tobą na randkę "na dwoje babka wróżyła".
Masz wielkie szanse u osoby, którą chcesz bliżej poznać, ale dziewczyna ta lub ten chłopak bacznie cię obserwuje i widzi, że oprócz niezaprzeczalnych pozytywów, masz też wiele wad, które obniżają twoją wartość. Aby mieć całkowitą pewność, że nie zostaniesz odrzucony(a), musisz zrobić coś naprawdę ekstra. Pewien amerykański milioner, który chciał wywrzeć wrażenie na obiekcie swoich uczuć wynajął helikopter z którego zbombardował dom swej wybranki kilkoma tysiącami róż. Ciebie z pewnością nie stać na tak spektakularny gest, ale przecież jest tysiąc innych sposobów, by zrobić wrażenie na osobie płci przeciwnej. Przed podjęciem ostatecznego ataku zastanów się jednak czy twój czyn wzbudzi podziw, czy też zażenowanie. Nie wszystko co się tobie podoba musi podobać się innym. Wystarczy jeden pochopny ruch i wszystkie twoje wcześniejsze zabiegi pójdą w niepamięć. Nie dodawaj sobie animuszu alkoholem, bo twoje amory skończą się katastrofą. Jeśli się postarasz to z pewnością umówi się z tobą na randkę.
Na pewno umówi się z tobą na randkę.
Na co czekasz? Czy nie widzisz, że jesteś osobą, o której marzy się dniami i nocami? On lub ona czeka na ciebie i chce być z tobą. Aż dziw bierze, że do tej pory nie umówiliście się na randkę. Czyżby nieśmiałość tak paraliżowała wasze pożądanie? Można was porównać do dwóch magnesów o przeciwnych biegunach, które wcześniej czy później przylgną do siebie i będzie trzeba użyć sporej siły, żeby was od siebie odciągnąć. Pamiętaj, że świat należy do odważnych. Jeśli jednak brakuje ci odwagi by zrobić ten pierwszy krok, prowokuj życie do działania. Organizuj tak dzień, żebyście się spotykali jak najczęściej. Wspólne przebywanie, czy to podczas wykonywania obowiązków służbowych, czy podczas odpoczynku, a nawet "przypadkowe" spotkanie z kubłem pełnym śmieci przy śmietniku, zbliża ludzi i ośmiela ich. Działaj jak najszybciej ponieważ czas działa na twoją niekorzyść. Im dłużej się znacie, tym bardziej obiekt twoich marzeń dochodzi do przekonania, że nie jesteś nim zainteresowany. Pewnego dnia możesz zobaczyć go (ją) z kimś innym, a wtedy nie będziesz mógł sobie podarować takiej nonszalancji w miłości. Na pytanie czy chłopak się ze mną umówi na randkę lub czy dziewczyna zechce umówić się ze mną na randkę możesz sobie odpowiedzieć; TAK ona / on umówi się z tobą na randkę i to z wielką przyjemnością. A teraz do ataku!

Share your Results:Jest to pierwsze pytanie jakie każdy z nas sobie zadaje gdy zobaczy podobającą się mu osobę. Chyba każdy z nas miał kiedyś uczucie, że jest kokietowany. Myślał sobie wtedy: „a może chce się ze mną umówić na randkę?” Jednak strach przed odrzuceniem był tak silny, że nie zdecydował się na zrobienie pierwszego kroku w kierunku drugiej osoby. Takie sytuacje pamięta się długo, a im dłużej się je analizuje, tym bardziej dochodzi się do przekonania, że chyba warto było jednak spróbować. Jeśli jest ktoś taki, kto ci się podoba i wydaje ci się, że ty podobasz się jemu (jej) odpowiedz na kilka niżej zadanych pytań. Być może pomożemy ci podjąć ostateczną decyzję, a może wzbudzimy w tobie odwagę i randka będzie cudowna? Zakładamy, że choć raz rozmawialiście ze sobą, a nie znacie się tylko z widzenia.