Jaka jest Twoja ambicja?

0%

W szkole chciałeś...

Jutro...

Na odwzajemnienie miłości trzeba...

Marzenia to...

Które z określeń najbardziej pasuje do ciebie?

Czy lubisz zwracać na siebie uwagę?

Czy jesteś uparty?

Jak przyjmujesz krytykę?

Wierzysz w siebie i swoje możliwości?

Wolisz tworzyć własne projekty czy naśladować projekty innych?

Jaka jest Twoja ambicja?
Nie jesteś ambitny / Nie jesteś ambitna.
Stoisz w miejscu, a słowo ambicja jest dla ciebie tylko słowem. Nie rozwijasz się, nie dążysz do lepszego życia i nie starasz się gonić najlepszych. Jest to trochę dziwne, bo przecież zdajesz sobie sprawę z tego, że tak jak jest dziś, to wcale nie jest dobrze. To twoje życiowe odrętwienie spowodowane jest po części charakterem i brakiem wiary w siebie, ale także zwykłym lenistwem i trudno zrozumiałym zniechęceniem wobec rzeczywistości. Twoja aktywność zaczyna się i kończy w sferze marzeń. Uciekasz w świat fantazji, by choćby w taki sposób dowartościować siebie. Rusz się! Obudź swoje ambicje i niech cię one prowadza do lepszego życia!
Ambicja nie jest ci obca.
Gonisz innych i choć czasami brakuje ci oddechu starasz się być konsekwentny w tej pogoni. Nie masz szans na to, aby przegonić tych, którzy uciekają i czasami jest to dla ciebie frustrujące. Nie przejmuj się jednak tym. Jeżeli nauczyłeś chodzić po śladach innych i zbytnio nie kombinować, to chociaż nigdy nie będziesz pierwszy, to jednak i tak będziesz żył na odpowiednim poziomie. Nie wychylaj się za bardzo, a korzystaj z doświadczeń innych. Taki styl jest nie tylko bezpieczny, ale i bardzo skuteczny. Podsumowując: jesteś na tyle ambitny / ambitna, że jeśli tylko dołożysz do tego siłę charakteru, to możesz góry przenosić.
Niektórzy ludzie mówią za twoimi plecami, że twoja ambicja jest chora.
Wszystko przez to, że jesteś człowiekiem, który zawsze lubi być pierwszy. Dlatego przesz do przodu i starasz się jak najszybciej uciekać innym. Jesteś tak bardzo ambitna / ambitny, że przecierasz nowe szlaki, a czasami nawet tworzysz historię. Nie boisz się ryzyka, a błędy i porażki uważasz za coś naturalnego i wliczonego w człowieczy los. Autorytetów nie uznajesz przede wszystkim dlatego, że im zazdrościsz. Sam chciałbyś być na ich miejscu. Kto wie, masz ku temu predyspozycje. Czasami zapominasz, że dla osiągnięcia sukcesu trzeba współpracować z innymi. Czasami musisz jednak powściągnąć ambicje, bo niejednokrotnie twoja ambicja powoduje kłopoty dla innych ludzi.

Share your Results:Niektórzy są tak ambitni, że zawsze pragną być o krok przed innymi. Są też tacy, których do działania motywują ci pierwsi i dlatego starają się ich gonić, bo ambicja ich rozpiera. Pozostali zatrzymali się i stoją tam gdzie są i zachowują się tak jakby byli pozbawieni ambicji. A ty, do której grupy należysz? Jaki jesteś, jaka jestem, jaki jest? To jest Twoja psychozabawa. Dowiedz się jak poznać siebie! Czy jestem ambitny? Czy jestem ambitna?