Sprawdź partnera. Czy nadaje się na męża / żonę?

0%

Spytaj partnera (partnerkę): w stałym związku partnerskim nie można mieć przed sobą tajemnic?

Spytaj partnera (partnerkę): w twoim związku wydarzyło się coś nieprzewidzianego, a ty nie wiesz jak masz zareagować...

Czy twój (twoja) partner(ka) potrafi powiedzieć "przepraszam", gdy udowodni mu/jej się, że nie miał(a) racji?

Czy twój (twoja) partner(ka) stara się od ciebie uczyć czegoś nowego?

Która z poniższych motywacji zawarcia małżeństwa jest ci najbliższa twojemu (twojej) partnerowi (partnerce)?

Jak twój (twoja) partner(ka) reaguje na nieodpowiednie zachowanie bliskich?

Kiedy odczuwa większą satysfakcję - dając czy biorąc prezenty?

Czy drażnią go/ją ludzie, którzy ciebie krytykują?

Jak myślisz czy wspólne przebywanie razem z tobą daje twojemu (twojej) partnerowi (partnerce) więcej radości czy więcej nieprzyjemności?

Czy twój (twoja) partner(ka) wierzy, że ludzie mogą być szczęśliwi w małżeństwie przez kilkadziesiąt lat?

Sprawdź partnera. Czy nadaje się na męża / żonę?
Ani dobry mąż, ani dobra żona.
Osoba o której myślisz nie wierzy w wierność i nie wierzy w instytucję małżeństwa. Ma złe doświadczenia w tym względzie i to jest powodem tej niewiary. Jego/jej podejście do życia we dwoje nastawione jest wyłącznie na odbiór, gdyż uważa, że dawanie siebie innej osobie nie ma sensu. Boi się, aby ktoś go/ją nie skrzywdził i dlatego woli skrzywdzić jako pierwszy(a). Jeśli jednak zwiąże się z kimś na dłużej, to tej osobie można tylko współczuć. Nie ma w nim/niej przyjaciela na dobre i złe chwile. Traktuje partnera (partnerkę) jak podwładnego, który ma wypełniać jego/jej rozkazy. Z całą pewnością nie nadaje się, jak na razie, na życiowego partnera. Musi upłynąć jeszcze wiele czasu aby potrafił(a) zrozumieć w jaki sposób zdobyć się na prawdziwe szczęście we dwoje. Oby tylko nie było za późno. To nie jest najlepszy materiał na męża, to nie jest dobry materiał na żonę. Mąż i żona to nie ta osoba o której myślisz, chyba że w małżeństwie szukasz kłopotów.
Osoba o której myślisz raczej nadaje się na męża lub na żonę.
Pragnie związku partnerskiego, w którym będziecie dla siebie bardziej przyjaciółmi niż małżonkami. Potrafi wysłuchać, gdy partner(ka) chce się zwierzyć, ale nie nalega na zwierzenia, gdy chce zachować tajemnice dla siebie. Nawet zdradę ukochanej osoby traktuje jako wynik fizycznych anomalii, a nie utraty uczuć. Oczywiście ma swoje humory, które denerwują wszystkich, nie tylko bliskie jemu/jej osoby. Jednak gdy chandra minie potrafi przeprosić i prosić o zrozumienie. Jeśli trafisz (lub już tak się stało) na partnera (partnerkę) podobnego opisywanej, wówczas macie szansę na długie i szczęśliwe życie we dwoje. Z trudem natomiast toleruje aroganckie i bezczelne zachowanie partnera. Również nadopiekuńczość wyprowadza go/ją z równowagi. To dobry materiał na żonę, to dobry chłopak nadający się na męża. Test na żonę lub test na męża zaliczony pozytywnie.
Osoba o której myślisz jest świetnym materiałem na męża lub na żonę.
Nadaje się do tego idealnie. Jednak gdy tak bardzo się czegoś chce, trafia się zazwyczaj jak kulą w płot. Jest to osoba, która oddałaby duszę za szczęście w miłości i dlatego kocha do szaleństwa każdego, kto okaże jej choć odrobinę szacunku, pozornego uwielbienia i miłości. Kiedy ten ktoś okazuje się osobą niegodną twojego uczucia, jemu/jej jest bardzo trudno w to uwierzyć. Wydaje mu/jej się, że swoją dobrocią i opiekuńczością sprawi, że ukochany(a) powróci i wtedy będą szczęśliwi. Skutek takiego postępowania jest natomiast odwrotnie proporcjonalny do jego/jej zabiegów. Ma wspaniałe cechy, które pozwalają mu/jej być dobrym partnerem w małżeństwie. Musi jednak spokojniej i dokładniej odszukiwać miłość. Jest dobrym (dobrą) partnerem (partnerką) na życie dla osób, które oczekują ciągłego uwielbienia i zwiększonej dawki opiekuńczości. Ludzie ci prawie nie opuszczą swojego partnera, nawet wtedy, gdy są prze niego/nią krzywdzeni poniżani. Kochają do końca. Jako mąż lub żona sprawdzi się doskonale. Test na męża i test na żonę został zdany.

Share your Results:Każdy z nas przed związaniem się z druga osobą na całe życie, bacznie się jej przygląda i stara się ocenić pod każdym względem. Czasami szuka wad, które teraz ten ktoś skrywa, a czasami mimo widocznych wad, stara się widzieć tylko zalety. Trudno to nam sobie wyobrazić, ale i my jesteśmy oceniani przez naszego potencjalnego partnera. Dobry będzie z niego mąż? Dobra z niej będzie żona? Ten test daje szansę, aby każdy mógł ocenić partnera bez względu na to czy jest już naszym mężem lub naszą żoną czy jeszcze nie. Rozwiąż ten test a dowiesz się czy chłopak lub dziewczyna jest dobrym materiałem na męża lub na żonę.